• Email: office@nest.od.ua
  • Телефон: +38 (048) 736-49-09, +38 (050) 495-35-75 

Інформаційна система ІТС

Інформаційна система ІТС

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) - регулярне, безперервне надання користувачам прикладних рішень і сервісів набору послуг, спрямованих на підтримку цих рішень в актуальному і працездатному стані, розвиток функціоналу, надання інформаційної та консультаційної підтримки.

В ІТС представлені новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції по їх відображенню в програмах для автоматизації бізнесу, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправлення її до контролюючих органи в електронному вигляді за допомогою сервісу «FREDO Звіт».

Унікальність ІТС полягає в тому, що авторами опублікованих матеріалів є розробники програм для автоматизації обліку, аудитори та методисти ІТС.

Експерти і методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни в програми, а методисти пишуть матеріали для ІТС. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали по податках і звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства і з позиції застосування законодавства в програмах для автоматизації обліку з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

ІТС призначена для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів і IT-фахівців.

Матеріали ІТС оперативно оновлюються. ІТС доступна в режимі 24 * 7 - цілодобово, без вихідних і святкових днів.

Індустріальний підхід до інформаційного обслуговування, технологічне масове видання інформації в онлайн-доступі і опора на широку мережу партнерів-професіоналів дозволяють нам:

Зробити наявні у нас знання, інформацію і технології ведення обліку максимально доступними для всіх користувачів систем автоматизації бізнесу, незалежно від рівня їх добробуту і підготовки співробітників.

Забезпечити користувачам постійну увагу і кваліфіковану підтримку фахівців.

Найбільш зручним і комфортним для фахівців, які працюють з системами автоматизації бізнесу, є супровід за договором ІТС рівня ПРОФ.

Більш економічним варіантом є супровід за договором ІТС рівня ТЕХНО.

Сервіс FREDO Звіт - Сервіс здачі електронних документів - звітності (СЕД) - забезпечує безпечний обмін інформацією з контролюючими органами.

Розділ правової підтримки складається Комп'ютерної правової системи ЛІГА: ЗАКОН. Нормативно-правові документи щомісяця оновлюються і містять документи, необхідні в роботі нашим користувачам. Тексти систем ЛІГА: ЗАКОН є базою для наповнення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, проходять подвійну коректорську вичитку і перевіряються Міністерством юстиції при включенні до Реєстру.