• Email: office@nest.od.ua
  • Телефон: +38 (048) 736-49-09, +38 (050) 495-35-75 

Впровадження систем автоматизації бізнес-процесів управлінських та облікових систем - це комплекс заходів щодо ефективного запуску автоматизації бізнес-процесів у Вашій організації. Професійне впровадження  програмних продуктів, які наші фахівці підберуть залежно від завдань, вирішення яких необхідне для Вас, дозволить створити автоматизовану систему, яка буде максимально точно відповідати особливостям бізнес-процесів конкретної компанії.

Впровадження програмих продуктів включає в себе кілька етапів:

Кількість етапів, а також вартість роботи залежить від цілого ряду чинників, в тому числі від специфіки роботи конкретного підприємства, від самого програмного продукту і вимог, що пред'являються Замовником.

Незалежно від масштабів проекту і специфіки організації, впровадження систем автоматизації бізнес-процесів - це завжди відповідальна і трудомістка задача. Тому вам варто довіряти впровадження програмних продуктів тільки кваліфікованим фахівцям.

ТОВ «НЕСТ» має великий практичний досвід і володіє налагодженою методологією впровадження систем автоматизації бізнес-процесів  від аналізу завдань до супроводу системи. Ми допоможемо вам істотно скоротити час на запуск і освоєння програм, уникнути помилок в роботі і підвищити ефективність всіх бізнес-процесів.