• Email: office@nest.od.ua
  • Телефон: +38 (048) 736-49-09, +38 (050) 495-35-75 

ТОВ "НЕСТ"

Наш колектив почав своє формування на початку 90-х років. На той момент основним напрямком діяльності була розробка програмного забезпечення для автоматизації фінансово-господарської діяльності підприємств і банків.

Пройшовши довгий шлях розвитку, ми суттєво розширили сферу нашої діяльності, накопичили великий досвід практичної реалізації проектів різного рівня складності, створили колектив професіоналів, здатних вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Наша компанія надає послуги в області інтеграції розробки, впровадження та супроводу програмних продуктів для бухгалтерського, бюджетного та управлінського обліків. Ми забезпечуємо інтеграцію облікових програм з інтернет-магазинами, розробленими на будь-яких платформах

Ми націлені на довгострокове взаємовигідне співробітництво. Особливою гордістю для нас є те, що багато наших клієнтів і партнерів співпрацюють з нами вже більше 15 років.
На сьогоднішній день ми пропонуємо нашим клієнтам оптимальні рішення, засновані на сучасних технологіях і нашому практичному досвіді. Компанія спирається в своїй роботі на досвід, знання і повсякденне застосування стандартів якостей, проектних методів в управлінні, процесного підходу в організації діяльності. Наш персонал підготовлений вирішувати завдання якісно і вчасно.

Наша компанія є офіційним членом САБ - "Спілки автоматизаторів бізнесу". Члени САБ – це висококваліфіковані команди фахівців (близько 500 компаній), які забезпечують якісне впровадження, супровід та підтримку систем автоматизації бізнес-задач українських підприємств.
Подяка