• Email: office@nest.od.ua
 • Телефон: +38 (048) 736-49-09, +38 (050) 495-35-75 

FREDO ДокМен

FREDO ДокМен

«FREDO ДокМен» – це сервіс користувачам програм для автоматизації бізнесу, за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами.

 Найменування     Ціна, грн
Доступ до онлайн-сервісів електронного документообігу та оновлення програмної продукції  (вартість за 1 місяць)      99
 Онлайн поновлення програмної продукції FREDO Звіт і FREDO ДокМен до мережевої версії (разова оплата для кожного підприємства)    420

Установка програмного продукту здійснюється безкоштовно

Тісна інтеграція сервісу «FREDO ДокМен» з програмами для автоматизації бізнесу дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з програми без створення зовнішніх проміжних файлів.

Сервіс «FREDO ДокМен» дозволить зекономити час та кошти, позбувшись необхідності роздруковувати та видавати (надсилати поштою) паперові копії бухгалтерських документів своїм контрагентам.

Звертаємо увагу, що обмін податковими документами (ПН/РК) здійснюється за допомогою сервісу "FREDO Звіт".

Сервіс «FREDO ДокМен» надає такі можливості:

 • створення первинних документів за існуючими шаблонам безпосередньо в сервісі «FREDO ДокМен»;
 • вивантаження рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних з програм для автоматизації бізнесу в сервіс «FREDO ДокМен» натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
 • підписання, шифрування і відправка документів контрагентам-користувачам, які використовують сервіс «FREDO ДокМен», а також програми M.E.Doc і Сота, по прямому з'єднанню або за поштовим з'єднанням через платформу ПТАХ, або засобами електронної пошти;
 • отримання від своїх контрагентів, які використовують сервіс «FREDO ДокМен» або програми M.E.Doc чи Сота, електронних документів;
 • завантаження із сервісу «FREDO ДокМен» в програми для автоматизації бізнесу рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
 • пакетна робота з документами;
 • робота з електронними цифровими підписами (ЕЦП) всіх основних акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними ЕЦП від Державної Фіскальної Служби України;
 • наявність модуля «Довільне підписання» – можливість імпорту в програму файлів будь-якого формату для підписання ЕЦП та відправлення на довільні електронні адреси або підписання та шифрування файлів будь-якого формату і відправка їх контрагентам, які використовують «FREDO ДокМен», M.E.Doc і Сота.

Переваги

 • надійність та впевненість в аутентичності документа – документ шифрується та підписується ЕЦП;
 • контроль процесу обміну електронними документами на всіх етапах – відображення статусів проходження електронного документа в інтерфейсі модуля;
 • економія коштів (папір, картриджі для принтера, поштові марки та конверти, послуги кур’єра, простір для архіву);
 • підвищення ефективності бізнес-процесів за рахунок скорочення часу на обмін документами;
 • отримання єдиної інтегрованої системи для здачі звітності, адміністрування ПДВ та електронного обміну документами за умови наявності у користувача ліцензії на «FREDO Звіт» і на «FREDO ДокМен.

Умови отримання

Підписатися на сервіс «FREDO ДокМен» може будь-який користувач програми для автоматизації бізнесу.

На один реєстраційний номер програми для автоматизації бізнесу (крім клієнтських ліцензій) можна оформити тільки одне основне підключення до сервісу «FREDO ДокМен».

За необхідністю підключення декількох організацій до сервісу «FREDO ДокМен», облік для яких ведеться за допомогою однієї програми, слід оформити додаткове підключення до сервісу «FREDO ДокМен». Воно може бути оформлене тільки як додаток до основного підключення  до сервісу «FREDO ДокМен», і тільки на термін до закінчення дії основного підключення. Вартість додаткового підключення розраховується виходячи зі строку дії основного підключення і вартості додаткового підключення до сервісу «FREDO ДокМен» на 1 місяць.

Інструкції

Установка і оновлення сервісу «FREDO ДокМен» відбувається одночасно з установкою та оновленням сервісу «FREDO Звіт». Для підключення та налаштування сервісу «FREDO ДокМен» можна звернутися до нашої компанії або самостійно ознайомитись з інструкціями на сайті www.fredo.com.ua.

Основне підключення до сервісу «FREDO ДокМен» може бути оформлене на термін від 1 до 12 місяців.

При наявності у користувача доступу до сервісу «FREDO Звіт», рекомендуємо перший раз оформити доступ до сервісу «FREDO ДокМен» на термін до закінчення дії сервісу «FREDO Звіт». Надалі, рекомендуємо продовжувати обидва сервіси на однаковий термін для спрощення адміністрування.

Додаткове підключення  до сервісу «FREDO ДокМен» може бути оформлене тільки як додаток до основного підключення до сервісу «FREDO ДокМен» і тільки на термін до закінчення дії основного підключення до сервісу «FREDO ДокМен». У разі, якщо при подачі заявки на оформлення даного підключення буде зазначений період менший або більший періоду основного підключення, що залишився, то термін доступу на додаткове підключення до сервісу «FREDO ДокМен» буде автоматично приведений у відповідність з періодом основного підключення і вартість буде розрахована виходячи з відкоригованого терміну.

Вартість підключення на поточний місяць залишається незмінною незалежно від дати оформлення підключення.

При наявності у користувача мережевого доступу до сервісу «FREDO Звіт», купувати ще раз перехід на мережеве використання для сервісу «FREDO ДокМен» не потрібно – при активації сервісу «FREDO ДокМен», сервіс буде працювати в мережевому режимі.